Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Martina88, (13. 02. 2014 09:09) Reagovat
Dobrý den, Mám prosbičku.Včera jsem si dělala těhotenský test ( připomínám že spoždění menstruace nebylo ale mám nějaké pocity že je se mnou něco jinak) na ktreém mi vyšla jedna čárka krásně růžově druhá velice slabounce. Dneska jsem to opakovala a ukázala se jen jedna čárka. Stalo se někomu něco podobného ??Děkuji
Mirka, (27. 02. 2014 19:33) Reagovat
Ahoj holky, mám taky dotaz. Týden trpím strašným nechutenstvím, nemůžu na jídlo ani pomyslet. Vadí mi i cigaretový kouř, což mi nikdy před tím zle nedělalo. Bolí mě tělo jako přes mns, pořád čůrám a mám plynatost. Taky trpím totální změnou nálady až depresí. Antikoncepci beru, menses jsem měla, ale to nemusí nic znamenat. Všude uvádějí změny na prsou, ale to vůbec nemám. Myslela jsem, že mám něco se žaludkem, protože fakt nemůžu nic pozřít, ale přítel mě přivedl i na myšlenku těhotenství. Co si o tom myslíte vy? Díky:)
Helena, (07. 03. 2014 05:50) Reagovat
[quote name="Mirka"]Ahoj holky, mám taky dotaz. Týden trpím strašným nechutenstvím, nemůžu na jídlo ani pomyslet. Vadí mi i cigaretový kouř, což mi nikdy před tím zle nedělalo. Bolí mě tělo jako přes mns, pořád čůrám a mám plynatost. Taky trpím totální změnou nálady až depresí. Antikoncepci beru, menses jsem měla, ale to nemusí nic znamenat...[/quote]Ty jo ty příznaky jsou takové, že bych řekla, že i můžete být těhotná. Prsa se nemusí u všech žen měnit hned, ale zase s tou antikoncepcí se mi to nezdá. Může sice selhat, ale prý je to hodně výjimečný stav. Zkuste těhotenský test a uvidíte. Jinak ty příznaky sice vypadají na těhotenství, ale na druhou stranu jsou dost obecné. Já asi všechny, co popisujete, měla, když jsem byla chudokrevná. To se projevuje hlavně nechutenstvím. Kdyby se vás to tedy drželo a vyloučila jste těhotenství, nechte si pro jistotu nabrat krev, ale nějak zvlášť se bát nemusíte. Mě na chudokrevnost dali tablety železa a srovnalo se to.
katarina, (20. 03. 2014 11:08) Reagovat
ahoj mam taky problem meska mi menstruace a vcera mi vyslo ze som tehotna ale ta druha ciarka bola slaboruzova a tak som si test dneska zopakovala a vysiel negativne co teraz
Helča, (04. 04. 2014 05:09) Reagovat
[quote name="katarina"]ahoj mam taky problem meska mi menstruace a vcera mi vyslo ze som tehotna ale ta druha ciarka bola slaboruzova a tak som si test dneska zopakovala a vysiel negativne co teraz[/quote]Asi bych za pár dní zkusila ještě jeden test. Dnes jsou už dost spolehlivé, ale těžko říct, proč vám jeden vyšel pozitivní a druhý negativní. Stát se to může. Moje kamarádka mi říkala, že když si dělala první test v těhu, že měla slabounkou čárku, takže je možné, že na začátku se ještě neprojeví. Ale někdo zase říká, že takový test je nepovedený a je třeba ho brát za nicneříkající a udělat si nový.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty