Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Monysek, (20. 05. 2014 09:18) Reagovat
Zdravim,kdyz nemam pravidelnou menstruaci,zajimalo by mne,jak vypocitat plodne dny,10.5.jsme s pritelem meli nechraneny styk,pojistil si TO dvakrat,14.05.jsem mela menses,delala jsem si test,negativni..dekuji za odpoved..
Jackie, (09. 06. 2014 06:56) Reagovat
[quote name="Monysek"]Zdravim,kdyz nemam pravidelnou menstruaci,zajimalo by mne,jak vypocitat plodne dny,10.5.jsme s pritelem meli nechraneny styk,pojistil si TO dvakrat,14.05.jsem mela menses,delala jsem si test,negativni..dekuji za odpoved..[/quote]při nepravidelné menstruaci je asi nejlepší si měřit bazální teplotu a nebo si dělat ovulační testy. Já měla taky dost nepravidelnou menstruaci, ale tak nějak jsem to neřešila a prostě jsem s manželem měla pravidelně pohlavní styk a asi za 7 měsíců jsem otěhotněla. Ono, i když se člověk "strefí" do plodných dnů, tak to nějaký ten měsíc může trvat, než žena otěhotní.
Alexandra, (05. 08. 2014 05:36) Reagovat
[quote name="Jackie"][quote name="Monysek"]Zdravim,kdyz nemam pravidelnou menstruaci,zajimalo by mne,jak vypocitat plodne dny,10.5.jsme s pritelem meli nechraneny styk,pojistil si TO dvakrat,14.05.jsem mela menses,delala jsem si test,negativni..dekuji za odpoved..[/quote]při nepravidelné menstruaci je asi nejlepší si měřit bazální teplotu a nebo si dělat ovulační testy. Já měla taky dost nepravidelnou menstruaci, ale tak nějak jsem to neřešila a prostě jsem s manželem měla pravidelně pohlavní styk a asi za 7 měsíců jsem otěhotněla. Ono, i když se člověk "strefí" do plodných dnů, tak to nějaký ten měsíc může trvat, než žena otěhotní.[/quote]Já mám také nepravidelný cyklus. Snažíme se už téměř rok o otěhotnění a teď poprvé si měřím bazální teplotu. Bála jsem se, jestli vůbec u mě probíhá ovulace. Proto jsem si ji začala měřit, ale vypadá to, že jo. Akorát naplánovat pohlavní styk podle bazální teploty je těžké. Ovulace se podle ní pozná až zpětně.
Bára, (12. 08. 2014 19:14) Reagovat
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaká je pravděpodobnost, že bych byla těhotná, když prášky beru pravidelně(antikoncepce Sunya), ale asi 6.-7. den cyklu jsem zvracela- asi 6-7 hodin po užití pilulky? Děkuji
Michala, (02. 09. 2014 10:23) Reagovat
[quote name="Bára"]Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaká je pravděpodobnost, že bych byla těhotná, když prášky beru pravidelně(antikoncepce Sunya), ale asi 6.-7. den cyklu jsem zvracela- asi 6-7 hodin po užití pilulky? Děkuji[/quote]Já myslím, že by to mělo být v pohodě. Podle mě se antikoncepce vstřebá rychleji, a když zvracíš po šesti hodinách, už je podle mě v oběhu. Není bližší informace v příbalovém letáku?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty