Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Věra, (04. 06. 2015 07:17) Reagovat
[quote name="Daniela"]Ahoj.. Chtěla bych se zeptat, když beru antikoncepci, může mi i tak ukázat těhotenský test jestli jsem těhotná ? .. Chtěla bych se ujistit a nevím zdali mi to test ukáže i když beru antikoncepci.. Děkuji za radu :-)[/quote]Ano, kdybyste byla těhotná, tak vám test ukáže těhotenství, i když berete antikoncepci. Léky na to nemají vliv. Jen některé mohou ukázat falešnou pozitivitu, ale to jsou velmi speciální léky. Vím, že je brala kamarádka při léčbě neplodnosti.
Iveta, (04. 06. 2015 11:51) Reagovat
[quote name="Katka"][quote name="Katka"]Nevíte, kdy je optimální dělat těhotenský test po IVF? Také čtrnáct dní, nebo je to jiná doba? Zapomněla jsem se zeptat lékaře.[/quote]Tak si zavolejte do CAR, tam vám to řeknou, ale já myslím, že max. je to po těch čtrnácti dnech, když vlastně vývoj je trochu napřed. Záleží asi i na tom, jakou jste měla kultivaci, jestli byla prodloužená nebo ne.[/quote]Těhotenský test se dělá 14 dní po. Nevyplatí se ho dělat dříve, protože by mohl být z léků falešně pozitivní. Nevím, jaké léky to sice dělají a jestli jsou vždy u IVF, ale kamarádce to takhle lékař řekl.
Helena, (01. 07. 2015 06:11) Reagovat
[quote name="Zuzka"]Dobrý den, nějaký ten den už mám menstruaci zpožděnou a bolí mě prsa, ale zhruba tak 6 dní po pohlavním styku jsem zkoušela těhotenský test, který byl negativní. Za týden poté(cca 12 dní po) jsem test zkusila opět a opět byl negativní. Jsem ještě studentka a těhotná být nechci. Proto se ptám, zda si myslíte, že se na testy mohu spolehnout a nebýt ve stresu? Děkuji za odpověď![/quote]I když některé těhotenské testy slibují dřívější odpověď, jistotu dávají až po vynechání menstruace, nebo alespoň v den předpokládané menstruace. Kamarádka, která otěhotněla, měla pozitivní test prý až po šestnácti dnech. U každého je to trochu jinak.
Petruška, (01. 07. 2015 15:05) Reagovat
[quote name="Pavla"]Delala jsem si tuhle sobotu test a zhruba po 20 minutach tam byla strasne slaba carka, ale neverila jsem tomu protoze se mi to ukazalo az po tak dlouhe dobe, tak jsem si udelala test v pondeli a do 10 minutach da se rict ze i po 5 minutach se mi tam ukazala strasne slaba skoro neviditelna carka. Kazdym dnem ocekavam mesicky, strasne moc bych chtela dite, ale nejsem si jista, jesli mohu temto testum verit, kdyz se mi to ukazalo po takove dobe. Dekuji za odpovedi[/quote]Možná se tam něco děje. Důležité je, jestli těhotenský test bude slábnout nebo sílit. Zopakujte si ho po několika dnech a uvidíte. Já nejdřív měla také velmi slabou čárku a pak už jen sílila a sílila. Když někdo chce hodně dítě, tak to pak takhle sleduje. Každý mi říkal, ať si nedělám testy obden, že mě to jen stresuje, ale já nemohla jinak.
Markéta, (03. 07. 2015 13:32) Reagovat
[quote name="jana"]Dobrý den,pár dní před menstruací jsem měla nechráněný styk. Menstruace se v den, který měla "nedostavila"..Je tu možnost těhotenství, když dny před a po menstruací jsou spolehlivě neplodné?[/quote]Nemusí být spolehlivě neplodné. Může dojít k posunutí cyklu a ovulace může být jindy. Nejjednodušší je udělat si těhotenský test.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty