Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Elena, (03. 03. 2015 09:30) Reagovat
[quote name="Bety"]Dobrý den, stala se mi taková nepříjemná věc...Beru antikoncepci Triregol a zapomněla jsem si vzít prášek. Prášek jsem si vzala druhý den a přečetla si, že týden musím mít chráněný sex. Ale byla jsem blbá a měla nechráněný sex s přítelem.Na těhotenském testu je napsáno "použít po prvním dnu opožděné menstruace". Jenže já mám menstuaci dostat již za 2 dny a pak za dalších 28 dnů. Na internetu jsem našla, že mohu použít těhotenský test již po 2 týdnech od nehody a pro jistotu po 3 týdnech ještě překontrolovat.Mohu to tak udělat?...[/quote]Pokud máte dostat menstruaci za dva dny, tak těhotná nebudete, protože právě po ovulaci (doba, kdy můžete otěhotnět) je zhruba 14 - 16 dní do menstruace. Pokud skutečně v termínu dostanete menstruaci, znamená to, že jste nemohla mít plodné dny. A také si nemyslím, že vynechání jednoho prášku by bylo tolik rizikové. Nějaké riziko by tam samozřejmě bylo, ale minimální...
nikol, (16. 03. 2015 11:52) Reagovat
Dobty den chtela sem se zeptat jesli ze beru antikoncepci a chci si udelat kontrolni test vyjde pravdivě? Dekuji
Katka, (20. 04. 2015 14:10) Reagovat
Nevíte, kdy je optimální dělat těhotenský test po IVF? Také čtrnáct dní, nebo je to jiná doba? Zapomněla jsem se zeptat lékaře.
Katka, (01. 05. 2015 16:28) Reagovat
[quote name="Katka"]Nevíte, kdy je optimální dělat těhotenský test po IVF? Také čtrnáct dní, nebo je to jiná doba? Zapomněla jsem se zeptat lékaře.[/quote]Tak si zavolejte do CAR, tam vám to řeknou, ale já myslím, že max. je to po těch čtrnácti dnech, když vlastně vývoj je trochu napřed. Záleží asi i na tom, jakou jste měla kultivaci, jestli byla prodloužená nebo ne.
Daniela, (27. 05. 2015 13:00) Reagovat
Ahoj.. Chtěla bych se zeptat, když beru antikoncepci, může mi i tak ukázat těhotenský test jestli jsem těhotná ? .. Chtěla bych se ujistit a nevím zdali mi to test ukáže i když beru antikoncepci.. Děkuji za radu :-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty