Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Veronika, (14. 05. 2013 06:34) Reagovat
[quote name="Iva"][quote name="Veronika"]Dobrý den, poslední menstruaci jsem měla 6. - 10. dubna. Antikoncepci neberu žádnou a bohužel jsme měli nechráněný pohlavní styk 21.4., kdy se ,,to,, stalo. Toho dne jsem si po 9 hodinách vzala první tabletku Postinoru. Dne 27.4. jsem začala brát antibiotika Penicilin až do 3.5. a 7.5. jsem sic udělala těhotenský test, na kterém byla jedna výrazná čárka druhá byla slabší, ale byly tam viditelné obě. Chtěla bych se zeptat, zda je možné, že mohu být těhotná? Za 3 dny si udělám těh.test znovu. Mohlo něco ovlivnit těh. test?[/quote]Falešnou pozitivitu mohou způsobit léky obsahující hormony či některá onemocnění také související s hormonálními výkyvy. Antibiotika ne, ty mají vliv na antikoncepci. Já si myslím, že Postinor je dost spolehlivý, zvlášť když jste ho vzala takhle brzy po pohlavím styku. Pravděpodobnost těhotenství je podle mě malá.[/quote]Tak jsem nakonec opravdu těhotná
Klára, (16. 05. 2013 08:08) Reagovat
[quote name="Vendula"]Chystám se otěhotnět, ale mám hodně nepravidelnou menstruaci a většinou přichází dost pozdě, takže každý měsíc (už asi pět měsíců) si říkám, že bych mohla být těhotná a dělám si těhotenské testy a nic. Napadá mě - když mám tak dlouhý menstruační cyklus, je větší problém otěhotnět, nebo to nevadí?[/quote]Já myslím, že s delším cyklem je problém v tom, že přesně nevíte, kdy máte ovulaci, ale pokud souložíte nějak pravidelně, myslím si, že by delší cyklus nějak zásadně vadit neměl.
Valerie, (29. 05. 2013 10:42) Reagovat
[quote name="Martina"]To jsem nevěděla, že jsou těhotenské testy ,ze kterých se ženská může dozvědět i to, v jakém měsíci je. Tyhle testy ale asi budou hodně drahý,že? Kolik stojí?[/quote]V jakém měsíci? To mi přijde divné ne? Někde jsem četla, že falešná negativita může být u testů, pokud je žena těhotná dlouho. U ní se prý vyrovná hladina hormonů a už to nejde z testu odhalit, nebo jde ještě o nějaký speciální test mimo těch klasických? Tyhle informace pak už ženská stejně ví z návštěv gynekologa ne?
Barbora, (16. 06. 2013 19:52) Reagovat
Dobrý den, 11.6. mi při pohlavním styku praskl kondom, vzala jsem si pilulku po a včera (15.6.) jsem začla lehce menstruovat, což je tak o 10-12 dní dříve než by mělo.. chci si udělat těhotenský test, musím počkat až po skončení krvácení či je to možné i při? a bude to důvěryhodné i přestože se "nehoda" stala teprve před týdnem (popř po jaké době je těhotenský test 100% pravdivý?) děkuji moc za odpověd!
Nikola, (20. 06. 2013 05:28) Reagovat
[quote name="Barbora"]Dobrý den, 11.6. mi při pohlavním styku praskl kondom, vzala jsem si pilulku po a včera (15.6.) jsem začla lehce menstruovat, což je tak o 10-12 dní dříve než by mělo.. chci si udělat těhotenský test, musím počkat až po skončení krvácení či je to možné i při? a bude to důvěryhodné i přestože se "nehoda" stala teprve před týdnem (popř po jaké době je těhotenský test 100% pravdivý?) děkuji moc za odpověd![/quote]Pilulky po vyvolají menstruaci, takže to, že jste začala menstruovat dřív je v pořádku. Pokud jste si vzala hned pilulku po, tak s největší pravděpodobností neotěhotníte. Těhotenské testy průkazně prokáží těhotenství po čtrnácti dnech, takže po týdnu je ještě brzy.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty