Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (182 komentářů)

Sabruš, (03. 08. 2012 00:25) Reagovat
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Kdy si muzu děla těhotenský tets?
Sylva, (13. 08. 2012 10:47) Reagovat
Dobrý den, aby mohl test prokázat těhotenství, je nejlepší ho provést 10 - 14 dní po nechráněném styku. Některé těhotenské testy však uvádějí, že odhalí těhotenství už v první den po vynechání menstruace, ale to se mi nezdá. Ale když to říkají...OBecně se soudí, že dnes už jsou těhotenské testy hodně spolehlivé.
Radka, (11. 09. 2012 14:46) Reagovat
Rozhodli jsme se s parterem mít miminko a teď jsem vysadila antikoncepci. Je pravda, že po vysazení antikoncepce je největší pravděpodobnost otěhotnění? Někde jsem to slyšela. Tak doufám, že to je pravda. Máte s tím někdo zkušenosti?
Monika, (02. 10. 2012 06:24) Reagovat
Také jsem to slyšela, ale nevím, co je na tom pravdy. Kamarádka takhle otěhotněla - a první pokus. Otázkou je, jestli by se jí to nepovedlo, i kdyby předtím antikoncepci nebrala.
Molly, (04. 10. 2012 06:21) Reagovat
Tak ono záleží, jak dlouho antikoncepci berete. Pokud ji berete třeba dva roky, pak se to stane docela snadno, ale v případě, že ji berete deset a více let, tak to takhle nefunguje. Hlavně je to hodně indviduální. Záleží na zdravotním stavu ženy a především na její psychice.
Ája, (09. 10. 2012 06:24) Reagovat
Mě hlavně můj gynekolog říkal, že by se dýl než deset let ani brát neměla. Většinou ji ani holky tak dlouho neberou, protože do té doby stejně mají dítě. Nevím, ale co se doporučuje ženám, které berou antikoncepci přes deset let a dítě ještě mít nechtějí.
Alena, (14. 11. 2012 09:36) Reagovat
Tak když holka chce mít dítě až kolem třicítky a bere antikoncepci od osmnácti, tak se do deseti let nevejde. Myslím, že takových holek je hodně. Ale zase si říkám, že málokterá holka bere celou dobu tu antikoncepci. Někdy si dají pauzu a to podle mě stačí.
Bára, (20. 12. 2012 14:33) Reagovat
Ono o tomhle nemá moc smysl spekulovat. Já brala antikoncepci deset let (víc mi gynekolog nedoporučil), poté jsem vysadila a otěhotněla jsem asi za sedm měsíců. Kamarádka brala antikoncepci všehovšudy tři roky a otěhotněla za rok a něco.
Lessie, (10. 01. 2013 15:16) Reagovat
My se snažíme o mimčo druhý měsíc. Dnes jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní. CHtěla jsem si to potvrdit ještě jedním testem, ale ten nevyšel, tak doufám, že ten první platí. Každopádně už jsem se na příští týden objednala na gynekologii, tak se to dozvím s jistotou. Je mi ale jasný, že mi to nedá a ještě do té doby si minimálně jeden těhotenský test udělám.:)
Erika, (13. 02. 2013 15:24) Reagovat
To je zvláštní, já si myslela, že dnes už jsou těhotenské testy docela přesné, ale tak asi záleží na tom, kdy jste si ho dělala. Pokud je to do čtrnácti dnů po početí, tak ještě mohou být nějaké pochybnosti.
Zdena, (27. 02. 2013 10:09) Reagovat
Já si dělala těhotenský test cca desetkrát v životě. Osmkrát byl negativní, dvakrát pozitivní. Mám dvě děti, takže já jsem z jejich přesností spokojená.:)
Jitka, (27. 03. 2013 14:41) Reagovat
Mě zatím těhotenské testy také nezklamaly. Je mi 25 let asi třikrát jsem si ho dělala, abych vyvrátila možné těhotenství. Vždy se mi hned po namočení objevila výrazná jedna čárka, která nenechala místo pro pochyby.:)
marie jahnova, (29. 03. 2013 10:09) Reagovat
dobry den prosim vas chtela bych se vas zeptat co to znamena pred dvouma dnema sem si udelala tehotensky test vysel mi pozitivni tak sem si udelala dalsi taky mi vysel pozitivni druhej den sem si znova udelala test zase mi vysel pozitivni a treti den sem si udelala zase test a vysel mi negativni prosim vas co to znamena poradte mi dekuji vam
marie jahnova, (29. 03. 2013 10:39) Reagovat
[quote name="marie jahnova"]dobry den prosim vas chtela bych se vas zeptat co to znamena pred dvouma dnema sem si udelala tehotensky test vysel mi pozitivni tak sem si udelala dalsi taky mi vysel pozitivni druhej den sem si znova udelala test zase mi vysel pozitivni a treti den sem si udelala zase test a vysel mi negativni prosim vas co to znamena poradte mi dekuji vam[/quote][quote name="marie jahnova"]dobry den prosim vas chtela bych se vas zeptat co to znamena pred dvouma dnema sem si udelala tehotensky test vysel mi pozitivni tak sem si udelala dalsi taky mi vysel pozitivni druhej den sem si znova udelala test zase mi vysel pozitivni a treti den sem si udelala zase test a vysel mi negativni prosim vas co to znamena poradte mi dekuji vam[/quote] :-?
KáťaL, (03. 04. 2013 12:19) Reagovat
Tak s největší pravděpodobností asi těhotná budete, i když těžko říci, proč se poslední test ukázal jako negativní. Zajděte na gynekologii, tam vám to spolehlivě potvrdí nebo vyvrátí. Jediné, co mi napadá, že byste užívala nějaké léky, které způsobují falešnou pozitivitu...Sama nevím, jaké to jsou, ale vím, že nějaké mohou ovlivnit výsledek.
Šárka, (18. 04. 2013 06:55) Reagovat
[quote name="Daniela"]Já se obávám, že na tom budu podobně. Po osmi letech jsem vysadila antikoncepci s tím, že bysme se s partnerem chtěli tak za půl roku až za rok začít snažit o miminko. Jenže už mám dva měsíce bez menstruace. Vím, že těhotná nejsem. Nevím, jestli to mám ještě nechat, nebo zajít ke gynekologovi. Myslím, že by mi stejně píchnul jen vyvolávačku a to podle mě nic neřeší.[/quote]Po dvou měsících bez menstruace si už na gynekologii zajděte. Dostanete sice vyvolávačku, ale neznamená to, že by to nic neřešilo. Pravděpodobně vám to celkově pomůže rozjet menstruační cyklus.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenský-test.com
Kontakty